Szanowni Państwo, informujemy, że Biuro Obsługi Klienta przy ul. Oleskiej 64 w Opolu (wejście od ulicy Rataja) czynne jest w dni powszednie w godzinach: 7.00 - 15.00. Informujemy iż zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia zachowane zostaną wszelkie niezbędne środki bezpieczeństwa i ochrony osobistej, obowiązkowa dezynfekcja rąk oraz obowiązek zakrywania ust i nos. Limit jednocześnie przebywających osób wynosi 4 osoby, z zachowaniem 1,5 metra odległości od siebie.

Pij OPOLANKĘ!
Dlaczego?

Woda OPOLANKA jest wodą średniozmineralizowaną, co oznacza, że w jednym litrze uzdatnionej wody znajduje się około 10 mg magnezu oraz 66 mg wapnia - biopierwiastków odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.

Opolanka

Masz pytanie odnośnie naszej Wody Opolanki?
Zadzwoń: 77 44 35 682

Więcej »

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest WIK Opole.