22.4 °C

Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Spółka z o.o. wynajmie pomieszczenia o powierzchni 514,66 m² w pawilonie typu Namysłów, położonym w Opolu przy ul. Rataja. Obiekt wyposażony jest w następujące media: co, instalacja wod-kan, energia elektryczna, instalacja antywłamaniowa. W pobliżu znajduje się bezpłatny parking. Informacje szczegółowe o przedmiocie najmu ( w tym możliwości dokonania wizji lokalnej) można uzyskać w siedzibie Spółki, prowadzący sprawę pan Tomasz Andrususzyn, numer telefonu: 77 44 35 508, kom. 606 993 382. Zapraszamy do kontaktu i składania ofert.

Zgłoszenie awarii

Zdarzyła Ci się awaria instalacji wodnej w domu? Dostałeś z tego tytułu duży rachunek za wodę i ścieki?

Informujemy, że w takiej sytuacji możesz ubiegać się o zwrot opłaty za ścieki nieodprowadzone do kanalizacji.

 

Przypominamy, aby Twój wniosek został rozpatrzony:

  1. Zgłoś awarię naszym służbom na nr tel. 994 lub 77 443 55 49 lub za pomocą formularza zgłoszenia awarii niezwłocznie po jej wykryciu - potwierdzony zostanie fakt jej wystąpienia.
  2. Przy samodzielnym usunięciu awarii - przyślij z wnioskiem dokument potwierdzający zakup elementów instalacji wodnej i zdjęcia miejsca zdarzenia.
  3. Przy usunięciu awarii przez firmę specjalistyczną - przyślij z wnioskiem ksero faktury za usługę i protokół z wykonanych robót.

 

Awarie związane z kanalizacją deszczową

Informujemy, że eksploatacją kanalizacji deszczowej na terenie miasta Opola zajmują się:

Poza tym wszelkie uwagi dotyczące niesprawnej kanalizacji deszczowej można też kierować do Straży Miejskiej tel. 986 lub 77 40251 00 wew. 22.